COCUK ODALARI ICIN DUVAR SUSLERI

Posted

Fotoğraflarla, rengarenk çerçevelerle, duvar şablonlarıyla, dekoratif duvar stickerlarıyla çocuk odalarına bambaşka bir hava katmak elinizde. En değerli varlığınız olan çocuğunuzun odasında ufak dokunuşlarla büyük farklar yaratmak için size bir kaç öneri…

cocuk bebek odasi duvar suslemeleri 9 COCUK ODALARI ICIN DUVAR SUSLERI

Çocuğunuzun odası için bir tema belirleyip, duvarlarınıza o temaya uygun stickerlar yapıştırabilirsiniz. Eğer eliniz yatkınsa, kendiniz de seçtiğiniz temaya uygun resimler çizebilirsiniz. Örneğin bu odada “safari” teması kullanılmış ve bu temaya uygun olarak duvara zürafalar çizilmiş. Ayrıca maymunların çerçevelediği bir ayna ile de odaya renk katılmış.

 

cocuk bebek odasi duvar suslemeleri 8 COCUK ODALARI ICIN DUVAR SUSLERI

 

Çocuğunuzun çizdiği resimleri çerçeveleyerek odasının duvarlarında sergileyebilirsiniz. Bu hem çocuğunuzun odasına renk katacak, hem de çocuğunuzun kendine güvenini artıracaktır.

cocuk bebek odasi duvar suslemeleri 11 COCUK ODALARI ICIN DUVAR SUSLERI

İsimlerinizin baş harflerinin bulunduğu bir motifi, monogramı, çocuğunuzun odasının duvarına asarak, odaya klasik bir hava katabilirsiniz.

 

cocuk bebek odasi duvar suslemeleri 2 COCUK ODALARI ICIN DUVAR SUSLERI

 

Çocuğunuzun odasının duvarına kocaman bir yazı tahtası asarak, odayı renklendirebilirsiniz. Yazı tahtasına çerçeveler, aynalar yapıştırabilirsiniz. Yazı tahtasının en büyük avantajı da, sıkıldığınızda hemen çerçevelerin içini temizleyip, değiştirmenize olanak sağlaması.

 

cocuk bebek odasi duvar suslemeleri 7 COCUK ODALARI ICIN DUVAR SUSLERI

cocuk bebek odasi duvar suslemeleri 6 COCUK ODALARI ICIN DUVAR SUSLERI

cocuk bebek odasi duvar suslemeleri 5 COCUK ODALARI ICIN DUVAR SUSLERI

cocuk bebek odasi duvar suslemeleri 4 COCUK ODALARI ICIN DUVAR SUSLERI

cocuk bebek odasi duvar suslemeleri 3 COCUK ODALARI ICIN DUVAR SUSLERI

cocuk bebek odasi duvar suslemeleri 1 COCUK ODALARI ICIN DUVAR SUSLERI

Çocuk odasının duvarına rengarenk, çeşit çeşit çerçeveler asabilir, yaşayan bir yaratabilirsiniz. Çerçevelerin içine dilerseniz sevdiğiniz resimleri, çocuğunuzun fotoğraflarını, çocuğunuzun çizdiği resimleri, sevdiğiniz bir şiirin dizelerini, çocuğunuzun isminin harflerini ve aklınıza gelebilecek birçok şeyi koyabilirsiniz. Çerçevelerin arasına serpiştireceğiniz çeşitli objelerle, yaratıcılığınızı sergileyebilirsiniz.

 

kaynak: projectnursery
 
 

Bu sayfa sizler için Evim Benim Hobim . com ekibi tarafından oluşturulmuştur.
EvimBenimHobim.com – Eviniz için dekoratif ve yaratıcı çözümler. . .

 

Gelen Aramalar: bebek odası süsleri,duvar süsleri,cocuk odası suslerı,bebek odası duvar süslemeleri,çocuk duvar süsleri,cocuk odasi suslemeleri,duvar süslemeleri,oda susleri,çerçevelerle duvar dekorasyonu,bebek süslemeleri